Wolontariat

Zostań wolontariuszem #gangubiesa2024


Witamy wszystkich miłośników gór i pasjonatów biegów górskich i nie tylko. W tym miejscu poinformujemy jak dołączyć do zespołu #gangbiesa. Należy wypełnić formularz zgłoszenia online, do wybranych osób odezwiemy się mailowo z potwierdzeniem przyjęcia do zespołu Biesa 2024.

Być Wolontariuszem to tak naprawdę być częścią czegoś wyjątkowego, to również okazja, by nabierać świeżej energii w towarzystwie fantastycznych ludzi. To szansa na realizację swoich pasji i idealny sposób, aby poznać innych wspaniałych ludzi, którzy mają podobne zainteresowania i pewnie, podobnie jak Ty, są pozytywnie zakręceni.

Jeżeli jesteś gotowy na tę przygodę, nie czekaj dłużej, zapraszamy do naszej organizatorskiej ekipy. Tak naprawdę po wypełnieniu formularza, który pozwoli nam poznać Twoje możliwości i umiejętności, staniesz się częścią tego wydarzenia. Dalej będziemy w stałym kontakcie, ustalając wspólny plan działania wszystkich wolontariuszy.


Podział zadań i zakres prac:


* biuro zawodów,

* trasowanie szlaków: oznaczenie, kierowanie ruchem, zdejmowanie oznaczeń,

* zespół przy obsłudze punktów odżywczych na trasach,

* pomoc w strefie start, meta, * pomoc w strefie expo, media, oprawa, dekoracje.


Od Wolontariuszy oczekujemy:


* sumienności i zaangażowania,

* odpowiedzialności, samodzielności i zdrowego rozsądku w pracy zespołowej oraz pozytywnej energii, tak aby udzieliła się innym członkom #gangubiesa,

* pozytywnego nastawienia, uśmiechu na twarzy i, uwierzcie nam, jeśli wszystko będzie jak powyżej, to góry razem przeniesiemy.


W ramach wolontariatu oferujemy:


* jedyny i niepowtarzalny pakiet dla każdego wolontariusza, * noclegi w warunkach turystycznych,

* wyżywienie,

* możliwość uczestniczenia w organizowaniu wyjątkowego wydarzenia w wyjątkowym miejscu,

* w ostatni dzień możliwość uczestnictwa w imprezie integracyjnej,

* dużą dawkę pozytywnych endorfin,


Serdecznie zachęcamy do uzupełnienia zgłoszenia poprzez formularz i obiecujemy, że z nami nudzić się nie będziecie 🔥🔥🔥🏃🏻⛰

Polski